Fiat ducato çıkma parçaEfe Motorlu Araçlar, Ducato çıkma yedek parça satışı yapan bir şirket olup, 1980’li yıllardan günümüze kadar gelen tecrübesiyle Ankara’da sayılı çıkma parça işini yapan güvenilir şirketler arasında yerini almıştır. Ostim Yıldız Sanayi Sitesi içerisinde yer alan Efe Yedek Parça’nın satışını yaptığı ürünler ağırlıklı olarak Fiat ducato çıkma parça, Renault master çıkma parça, Peugeot boxer, iveco Daily, Mercedes sprinter ve Volkswagen crafter gibi markaların çıkma yedek parçalarıdır.

Bu markaların ticari araçlara ait çıkma yedek parçaları, Efe’nin 500 m2’yi aşkın dükkanında yer almaktadır. Efe’nin satışı yaptığı tüm Fiat Ducato çıkma yedek parçalar hurda belgeli araçlardan sökülür ve muayyerdir. Satışı yapılan ducato çıkma parçaların tamamı garantilidir. Olası bir sorunda bir başka parçayla değişimi sağlanabilir.

Kobiler neden Ducato’yu tercih ediyor?

Ducato, İtalyan Fiat grubuna ait bir ticari araç. Güçlü dizel motoru ve saat gibi işlek şanzımanıyla oldukça atik bir araç olup, çıkma yedek parça ve orijinal parça konusunda oldukça fazla imkana sahiptir. Üstelik diğer ticari araçlara oranla, Fiat grubunun araçları ekonomik anlamda biraz daha uygun olabiliyor. Bu da Fiat Ducato’nun ülkemizde neden bu kadar çok tutulduğunun bir nevi kanıtı olmuş oluyor.

Ducato çıkma yedek parça nasıl alabilirim?

Fiat ducato çıkma parça almak için en yakın sanayi sitesine gidebilir ve fiyat alabilirsiniz ancak İstanbul ve Ankara dışındaysanız aradığınız ducato çıkma parçayı bulmanız zor olacaktır. Bu sebeple, bu gibi büyük iller dışından internet üzerinden Efe Motorlu Araçlar’ı arayarak sipariş verebilirsiniz. Efe’den sipariş verdiğiniz her ducato çıkma parça gününde kargoya verilir ve 1-3 iş günü içerisinde elinizde olması sağlanır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes