Ülkemizde hemen her yıl ortalama 1 milyon civarında maddi hasarlı kaza meydana gelmektedir. Trafiğe kayıtlı 23 milyonun üzerinde araç Türkiye yollarında seyir halindedir. Kazalar olmaya devam edeceğine ve herkesin her kaza ya da arızada orijinal parça alacak maddi gücü olmadığına göre kullanılmaz hale gelen araçların kullanılabilir çıkma parçaları hayatlarını trafikteki diğer araçlar üzerinde sürdürmeye devam edecekler.

Sadece yurt içinde kazalı araçlardan değil, son dönemde yurt dışından da çıkma parçalar gelmektedir. Bu çıkma parça işi ciddi küresel ticaret pazarlarından olmaya adaydır, çevrim içi ticaret sitelerinde şu model araç için şu seri numaralı çıkma parçası mevcuttur, cümlelerini görmekteyiz. Master çıkma şanzıman aranan parçalardan biridir.

Ticari Araçlarda Şanzıman Çok Aranıyor

Son dönemde yapılan araştırmalarda özellikle şehir içi trafikte yoğun seyreden ticari araçların motor güç aktarım organlarında arızaların yüksek seyrettiği ortaya çıkmıştır. Master tipi ticari araçlarda kavrama seti, şanzıman, şaft kutusu, diferansiyel ve aks mili gibi çıkma parçalara talep artmış durumdadır. Buna sebep olarak özellikle şehir içi kullanımda yoğun trafikte çok fazla zorlama ve yoğun trafikte acelecilikten kaynaklı vites kullanımı hatalarının artmış olması gösterilmektedir. Bu aktarım parçaları üzerinde aşınma çok fazla olmaktadır. Özel servisler orijinal parça fiyatlarının çok yüksek oluşu sebebi ile araç sahiplerinin çıkma parça tercih ettiklerini belirtmektedir.

Master seri bir araç, muadillerine göre yakıt sarfiyatı oldukça düşük, ticari işletme sahipleri tarafından çok tercih ediliyor. Seri olması sebebi ile çok fazla şanzıman arızası ile karşılaşılıyor. Bu marka tüm araçlar gibi Master içinde orijinal şanzıman fiyatı çok yüksektir. Bir çoğu garanti kapsamı dışında kaldığından yada kullanıcı hatası sebebi ile garanti kapsamına girmediğinden işletmeciler çıkma şanzıman tedarik kanalına yöneliyor.

Master Çıkma Şanzıman Tedariki için Bizimle İrtibata Geçin

Master çıkma şanzıman talebiniz var ise tereddütsüz bizim ile irtibata geçebilirsiniz. En çabuk şekilde ihtiyaç duyulan model ve parça seri numarası ile çıkma şanzıman talebinizi yerine getiririz. Bu şekilde orijinal şanzımana kavuşmuş Master aracınız daha fazla zaman kaybı yaşanmadan işinize geri dönebilir. Hem parça maliyetinden, hem iş kaybından tasarruf etmiş olursunuz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes