Renault veya diğer bir değişle Reno Master  ticari araçları, ülkemizde farklı sektörlerde çok yoğun olarak kullanılmaktadır. Şu an ülkemizde 2.5 litre dizel motorlarıyla satışa sunulan Master, iki farklı kasa ile piyasaya sürülmüştü; Master Panelvan ve Master Minibüs. Fransız Renault otomotiv tarafından üretilen Master araçlar, dizel motorları ve güçlü şanzıman altyapıları sayesinde ticarete farklı bir boyut katarak ticaret ve benzeri işlerle uğraşanların işlerini kolaştırıyor. Renault master minibüslerin ilk kez 1998’de satışa sunulduğu bilgisini de eklemeden geçmeyelim.

Renault master minibüsler, 13+1, 16+1 ve 19+1 kişilik kapasiteleriyle Türkiye’de dolmuş, okul taşıtı, minibüs, soğuk hava araçları, gıda ve diğer ürünlerin lojistik taşıması gibi işlerde kullanılıyor. Farklı paket seçenekleriyle konfor, güvenlik ve ekonomi anlayışınıza son derece uygun araçlar ortaya çıkıyor.

Renault Master yedek parça anlamında ise bulunmaz bir nimet. Master çıkma parça tedariği noktasında Türkiye’nin her yerinden parça satın almak mümkün iken, Ankara Yıldız Sanayi Sitesi’nde Efe Motorlu Araçlar bu konuda bir numara. Efe Yedek Parça’da Master’a ait çıkma defransiyel, çıkma turbo, yağ pompası, master çıkma şanzıman, master çıkma krank mili ve master çıkma motor gibi çıkma yedek parça seçenekleri mümkün. Üstelik satın almak istediğiniz bütün çıkma yedek parçaları tek bir telefonla sipariş verebiliyorsunuz. Dolayısıyla Reno master sahibi olmak bir yana, master çıkma parça tedarik etmek çok daha kolay ve ekonomik bir hal alıyor.

Master çıkma parça satın almak noktasında tereddütleriniz varsa, işyerimize geldiğinizde bu tereddütlerin ne kadar yersiz olduğunu anlayabilirsiniz. Çünkü master çıkma yedek parçalar, orijinal araçlar üzerinden sökülerek direk size teslim ediliyor. Dolayısıyla gözünüzün önünde olan bir işlem ve orijinal araçlar üzerinden söküldüğü için yan sanayi çin malı yedek parçalar gibi uymama sorunları da imkansız hale geliyor. Master çıkma yedek parça arayışınız halen sürüyor ise sitemizin üst kısmında yer alan telefon numarasından hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes